LG Electronics Türkiye tarafından geliştirilen LG Exposure ile fotoğraflarınızı birleştirebilir ve filtreler ekleyerek yeni efektler verebilirsiniz.

LG-G4-LG-Exposure

Android uygulama marketinde bir çok fotoğraf editleme uygulaması bulunması LG’yi fotoğraf editleme uygulaması yayınlamaktan geri bırakmamış. LG’nin yeni yayınlamış olduğu LG Exposure adlı uygulama, diğer uygulamaların sunduklarının yanında beraberinde bir kaç yeni özellik de getiriyor.

LG-Exposure-Aciklamasi

LG Exposure aynı zamanda fotoğrafları birleştirerek fotoğraflar üzerinde çok farklı etkiler oluşturmaya olanak sağlıyor. Uygulamanın aynı zamanda paylaşma özelliği de bulunuyor, ancak şimdilik çok aktif olduğunu düşünmüyoruz.

 

LG Exposure Uygulamasını indir

  • Arif

    merhaba Bende de lg g4 var . aynı hatayı bende alıyorum çözüm bulan var mı ?

  • Lg g4 kullanicisi

    Lg g4 kullanicisiyim ve galerimde olan fotoğraf efektlerini yapiyorum tamamlandi ya basinca yaptiklarim kaydolmuuor ne yapmaliyim

  • Ayetullah

    slm arkadaşlar bende lg g2 var eski versiyon yazılımın da fotoğraflarda ki parlatma renk ve yüzlerde ki leke efektlerini sorunsuz ve başarılı bir şekilde kullanıyordum.Ama yeni yazılım programın da önce ki programa ait efekt ve fotoğraf düzenleme özelliği yok fotoğraflar çok sade çıkıyor bu konu da yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.