MIUI Rom LG G2 için tasarlanmış tüm modeller için uyumludur. LG G2 MIUI 8 ROM, MIUI Patchrom Micode kaynak koduna dayalı xdavn geliştirme ekibi tarafından geliştirilmiştir. MIUI Rom Android 6.0.1 Marshmallow tabanlı olup bir çok yeni özellik eklemektedir. Google Play vb. uygulamaları için GApps paketi yüklemenize gerek yoktur. İndireceğiniz .APK dosyasını, Rom’u kurduktan sonra normal .APK olarak kurmanız yeterlidir.

ROM’un şimdiye kadar çalışmayan bir özelliği rapor edilmedi, ama önceden kurulum yapan arkadaşlar ROM’da gördükleri hataları yazarlarsa diğer kullanıcılar için de faydalı olacaktır.

  LG G2 MIUI 8 Dosyalar

1-) Google Drive: Rom
2-) MEGA: Rom (alternatif link)
3-) Kernel: İndir (Daha iyi performans için).
3: SuperSu: İndir
Ses düzeltme: İndir (Ses sorunları yaşayanlar; bu ses modemini flashlamayı deneyin. Sadece D802  için başka model için denemeyin.)

Önemli: Kitkat sürümü haricinde kullanan kullanıcılar, ROM kurulumunu başarılı şekilde gerçekleştirmek için Bootstack dosyasını indirip ROM’dan önce flashlamaları gerekmektedir.

  LG G2 MIUI 8 Kurulum Rehberi

 • İndirdiğiniz dosyaları telefonun hafızasına kopyalayın.
 • Telefonunuzu TWRP modunda başlatın. (Bilmeyenler için 4.4.2&5.0.2 Root&TWRP Rehberi)
 • Eğer isterseniz TWRP Backup sekmesinden telefonunuzun halihazırdaki sürümünün yedeğini alabilirsiniz. Bu işlem yapacağınız hatalı bir işlemde telefonunuzun eski sürümünü kurtarmanıza olanak sağlar.
 • GApps paketi .APK olarak geldiğinden Rom kurulumu bittikten sonra normal .APK olarak kurulum yapınız.
  image16
 • TWRP Wipe sekmesinden Advanced Wipe‘a girip System, Data, Cach ve Dalvik Cache dizinlerini işaretleyip wipe işlemini başlatın.
  TWRP-Wipe-Data
 • TWRP Install sekmesinden sırasıyla Rom dosyasını ziplerini yükleyin.
  Adsız
 • TWRP Reboot sekmesinden Reboot System’e tıklayın.

  LG G2 MIUI 8 Rom Ekran Görüntüleri

  

  ROM’un KURULUM VİDEOSU