LG yeni amiral gemisi LG G5‘in tanıtımı için yeni bir kampanya başlattı. 3 şanslı kişi LG G5 ve Arkadaşlarını hediye olarak kazanacak. 12 Nisanda ülkemizde tanıtımı yapılan cihazın, daha fazla kitleye ulaşmak için tanıtım kampanyaları yapmaya başladı.

Yarışmada Tek bir ödül bulunuyor; LG G5, En iyi 3 proje sahibine Yılın akıllı telefonu hediye ediliyor.

Yarışmaya katılmak için LG G5’in en iyi arkadaşının fikir sahibi olmalısın. Modülel yapıya sahip LG G5 için sende kendi mpdülünü tasarla ve yarışmaya katıl, En iyi 3 proje arasına gir ve LG G5 kazanma sanşı yakala.

lg g5 ve arkadaşları

Daha fazla detay ve yarışmaya katılmak için LG G5 ve Arkadaşlarının sitesini ziyaret edin.

İlk olarak kampanya sayfasından kayıt olmanız gerekiyor. Facebook ve Twitter hesaplarınızdan da oturum açabilirsiniz. Oturum açtıktan sonra projenizi yüklemeniz gerekiyor. Dosyanızda proje adı, özellikler ve fonksiyonları bulunmalı. Ek olarak hayalinizdeki LG G5‘in rengini de seçerek eklemelisiniz. Ek aksesuar tasarımına dair çiziminizi de yükleyebilirsiniz. Son olarak projenizi kaydedin ve gönderin. Birden fazla proje eklemeniz de mümkün.

Yarışmaya 15.04.2016 ve 31.05.2016 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kazannalar 15.06.2016 tarihinde kampanya sayfasından duyurulacak.

http://www.lgg5vearkadaslari.com

 • yasin

  siteye giremiyorum sıkıntı var

 • mustafa

  sonuçlar açıklanmadı 15 temmuz da açıklanacaktı. Sayfayada giremiyorum sertifika sıkıntısı var.

 • emre

  bende anlayamadım arkadaş derken??bide biz nerden tasarlıcaz??

 • FURKAN

  projede bizden ne istiyor anlayamadım

  • google amca

   ben de anlamadım:)